Rocková skupina 365

Pelhřimov

Článek o křtu CD PDF Tisk Email
Sobota, 12 Březen 2011 14:00
Křest je za námi

Na křest jsme se chystali asi 2 měsíce. Byli jsme velmi rádi, že nám organizátoři "Rockového večera" v Nové Cerekvi  dali příležitost si zahrát a při tom pokřtít naše CD Ro(c)kové období 2011. Velkým sklamáním pro nás bylo, když 3 týdny před křtem nám Zdenda Přibyl (bubeník) oznámil, že má natržené vazy v kotníku a nebude moc hrát. Zprvu jsme mysleli, že tuto akci odpískáme, ale naštěstí se nabídl vyníkající bubeník Dušan Kissák, že za Zdendu zaskočí. Tuto nabídku jsme rádi přijali, ikdyž jsme si první křest chtěli odehrát se Zdendou.

Vzkaz pro Zdendu: "Ještě si to spolu rozdáme, neboj!" :D

A teď k samotné akci.

Celá akce začala ve 20h nástupem třebíčské kapely Bagr. Kluci předvedli průřez svých vlastních i převzatých hitů.
Po kapele Bagr jsme nastoupili my. Bylo něco po 21h. Všichni jsme byli natěšeni a do maxima vyburcovaní. Chtěli jsme ukázat všem přítomným, že umíme prodat naši hudbu.  Zahráli jsme 9 svých songů. Velmi mě potěšila velká návštěvnost lidí na této akci, ale hlavně naši skalní fanoušci z Dobré vody. Ti nás přijeli podpořit vlastním "Fanclub autobusem" a připravili si pro nás výstižný transparent: "365 a Ro(c)kové období 2011" My vám děkujem :-) Už vysí ve zkušebně.
Cd nám pokřtili organizátoři místní akce.
Poslední song "Hippík" jsme přidali jako bonus, na žádost našich fanoušů něco po 22h. Poté se na Stage začali stěhovat známí Judas Priest revival.

foto kest

Ikdyž jejich příprava byla trochou zdlouhavá a někteří fanoušci to dali dost hlučně znát, jejich kytary opravdu řezaly hlavy. Judasi předvedli playlist postavený opravdu z těch největších hitů. Hráli asi dvě hodiny a stálo to zato. Závěr Rockového večera ukončovala Jihlavská hardcorová kapela Straight 8. Můžu k tomu říct asi toto: "Tak to byl opravdu masakr"
Poprvé jsem slyšel hudbu ve stylu "hardcore"! Ještě  v pondělí večer mi pískalo v uších :D Jinak organizátor sliboval další akce, tak jsem zvědav  jakou show přichystá tentokrát. Určitě se máme na co těšit. Dalším překvapením a tahákem večera byla známá pražská stripterka "Pamela"! (Foto raději nebudem zveřejňovat)

Chtěli bychom poděkovat Bicmanovi Dušanovi "Kissákovi"z kapely The Revolt a Pork Soda za to, že bravůrně zastoupil našeho zraněného bubeníka Zdendu Přibyla. Dušane děkujem.
Dále děkujem všem fanouškům, hostům a rockerům za účast na této akci.
Příště naviděnou

Foto z této akce najdete v sekci Fotogalerie, Fotky našich fanoušků

skupina 365

Aktualizováno Středa, 16 Březen 2011 13:45
 

Středa, 29. Květen 2024

Valid XHTML & CSS | Design by: LernVid.com